A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malajsie - Diskuze

Původní dotaz

Ostrov Perhentian

11.01.2011 06:52:17 | johnczech
johnczech
Ahoj všem, kdo pojedete na Perhentian, určitě se stavte u Johana, ikdyž třeba nejste potápěči. Má tam super hotýlek přímo na pláži a ještě lepší bar viz http://alualudivers.com/index.htm
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.03.2017 12:44 193.108.107.***
Perhentian - ubytování  

Hezký den přeji,
Nemáte někdo tipy na levné ubytování na ostrovech Perhentian v červenci? Levné myslím dvoulůžák max do 1000 Kč/noc, ideálně samozřejmě méně. Jde o to, že nás je pět, dva páry a jeden singl. Chatky se třemi ložnicemi jsem nenašel, jediná možnost z důvodu soukromí jsou tak 3 dvoulůžáky. Co jsem projížděl nabídky na booking a podob., je docela problém se vejít i do těch 1000 Kč/noc.

Ještě jeden dotaz, je potřeba rezervovat dopředu nebo je možnost shánět až na místě? Ve smyslu zda by se až na místě nenašlo něco o hodně levnějšího.

Díky moc.

H.

Neregistrovaný uživatel
20.09.2016 08:41 194.213.41.***
Perhentian?  

Nejnovější zážitek... Parta studentů z různých koutů Evropy se vydala též do této oblasti, aby si zpestřila svůj studijní pobyt v KL. Když někdo obere zámožné bělochy, je to smutný, ale ještě se to dá pochopit. Ovšem na tomto ostrůvku se nezastavili před ničím. Sebrali většině studentů batohy, kreditky (které jim měly zaručit ještě další 4 měsíce studia), mobily, které je udržovaly ve spojení s rodinou... Co k tomu dodat...? :'( :'( :'(

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
19.05.2016 16:04 37.48.0.***
Perhentiany na 10 dni nebo to rozdelit a pridat Borneo, Langkawi? - poradite?  

Perhentiany na 10 dni nebo to rozdelit a pridat Borneo, Langkawi? - poradite? Na prelomu cervence a srpna mame (ja + 2 teenageri) letenky na 12 dni do Malajsie, posledni dva dny na KL, zbyva 10 dni. Myslela jsem, ze Perhetiany: 5 dni Kecil +5 dni Besut ale rada bych se poradila s vami, zkusenymi cestovateli - nestaci 5/6 dni na Perhentiany a pak treba Langkawi nebo malajske Borneo? nebo nejake jine doporuceni? Mate prosim dobre tipy (osobni zkusenost) s primym kontaktem na ubytovani na Perhentianech, Langkawi? Doporuceni na diving school, kde si udelat PADI kurz? Letenky na prelety z KL na Perhentiany, Langkawi kupovat dopredu? Jakou casovou rezervu si nechat po priletu do KL a dalsim vnitrostatnim letem ? Predem moc dekuji za rady a doporuceni!
Daniela

Neregistrovaný uživatel
31.03.2016 20:54 165.225.72.***
Rok 2016  

Ahoj, tak jsem to všechno přečetl. Vypadá to, že Kecil nebo Besar se střídá v kráse, asi podle počasí a jací zrovna dojedou turisté. Takže loterie, který vybrat v roce 2016? Možná projít oba a pak se někde usadit:) Má někdo nějaké postřehy z 2015? Co se změnilo, jak to tam vypadá apod.? My chceme 4.-22.5. Jet BKK, Ko Samui, Ko Pha Ngan, Phuket nebo Krabi, Perhentiany (asi 5 dní), BKK a domů. Jak to tak čtu, tak by asi mělo největší smysl být co nejvíce na Perhentianech:)

• Anonym (6)
Roman1 22.10.2014 16:50
Re: Ako z Kuala Besut?  

Tak za taxi z Kota Baru do přístavu jsme platili kolem 50 RM, Zpátky nás jelo 10 a hned po připlutí do Kuala Besut nás odchytávali taxikáři. Usmlouvali jsme minivan pro 10 lidí za 100 RM.

Roman1 15.10.2014 21:11
Re: Ako z Kuala Besut?  

Jde to asi i busem, ale nejpohoodlneji a nejrychleji je to taxikem, ktery si objednas primo v priletove hale. Jeden stanek je hned v hale, kde cekas na kufry. Zaplatis to tam a vystavi ti voucher s cislem taxiku, ktery ceka pred letistem, tak ze odpada smlouvani s taxikarem. Cenu si nepamatuji, ale nic hrozneho to nebylo. Taxi te doveze do pristavu ke kancelari, kde se kupuji listky na lod. Je to asi 45min.az hodinka cesty. Kdo tam je drive, ten se dostane drive na lod. Tak se to vyplati. My jsme tam ale ztvrdli pul dne, protoze byly vlny a dopoledne nejezdili. Pak to byl docela adrenalin na vlnach. Doporucuji vse dulezite dat do sacku. Susil jsem pas tri dny. Zpatky uz te budou taxikari nahanet na molu. Tam musis smlouvat.

Luba Lojanová 13.10.2014 16:03
Ako z Kuala Besut?  

11.2.2015 odchádzam do Malajzie, najprv idem na Langkavi a potom Kuala Lumpur a nakoniec Perhentian. Ďakujem, za vaše príspevky, pretože som sa rozhodla ísť na perhentian až úplne nakoniec a to od 21.2-28.2. Viem, že to nie je ešte sezona ale prešla som si počasie za posledne 3 roky a vtedy tam vôbec nepršalo. Trochu mám obavu z presunu z letiska v Kota Bharu do Kuala Besut. Prosím poradte mi ako to tam je, pretože moja angliština nie je najlepšia. Kde mam isť na bus alebo ako na to?

evita 04.07.2014 12:07

Chystáme se do Malajsie v říjnu, jde máme šanci chytit lepší počasí?

Honza
03.07.2014 17:02 88.100.83.***
Re: Počasí  

A co nějaké místečko na Borneu směrem ještě víc na východ. Sandakan a okolí. Jinak děkuji za info.. :-)

Roman1 03.07.2014 16:25
Re: Počasí  

V tuto dobu bude asi nejjistější počasí na západním pobřeží - letěl bych asi na Langkawi a pak na šnorchlovačku na nějaký ostrov - Lipe, Turatao...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu