A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malajsie - Diskuze

Původní dotaz

Levne ubytovani na Langkawi

06.02.2010 12:28:18 | johnczech
johnczech
Ahoj, pokud nekdo hleda levne ubytovani na Langkawi, pak nabizim pobyt u nas v guest housu za 20 RM za noc a osobu bez klimatizace, s klimatizaci za 30 RM (1 RM = cca 5 korun). Jsme minutu chuze od plaze, varim tu i ceskou kuchyni, mame pradelnu, bazen, bar, pujcovnu motorek, poradim vam co tu navstivit, jak se dostat do Thajska atd. Vice info a foto v mem profilu.
John
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.05.2018 09:05 213.68.144.***
Cestopis z Malajsie 09/2017  

Ahoj všem :-) . Loni v září jsme se vrátili z Malajsie / Singapuru a konečně se mi podařilo dodělat článek o naší cestě. Koho by zajímaly fotky a zajímavá místa na Langkawi, či v Cameron Highlands, mrkněte sem:
https://www.martinsistek.cz/blog/cestopisy/malajsie-zeme-tisicu-tvari/

Neregistrovaný uživatel
19.08.2016 10:47 123.136.112.***
Ubytovani 19.8.-25.8.  

Dobry den, je mozne se u vas ubytovat v terminu 19.8.-25.8., prosim? Diky za info. Havlickova

Neregistrovaný uživatel
17.07.2016 19:00 78.102.28.***

Ahoj, platí ještě tvoje nabídka ubytování? Chystáme se na Langkawi v lednu.Můžu poprosit o bližší informace na e-mail linn23@seznam.cz. Díky Linda

Indigoo
09.02.2012 15:16 193.85.217.***
AB Motel  

Zdravím všechny cestovatele :)

Právě jsme se vrátili z našeho tripu po Malajsii a Thajsku a pokud bych měl doporučit opravdu dobré a zároveň levné ubytování na Langkawi, doporučil bych AB Motel v Pantai Cenang. Nevím, jestli je zde dovoleno vkládat odkazy na ubytování, ale najdete ho jednoduše na google po zadání "AB Motel". Pokoje jak pro 2,3 tak i pro 4 osoby a ceny od 30 RM/os/noc. Pokoje poměrně prostorné, opravdu čisté, mají ledničku a jsou roztoušené buď v bungalovech nebo v hlavní budově. Výborná poloha (v centru a zároveň u pláže). Opravdu vřele doporučuju ;-) Za ty peníze je to kvalitka ;)

• Anonym (2)
  • Anonym (21)
Neregistrovaný uživatel
29.10.2011 12:59 94.112.45.***
info  

Ahoj johnczech, mohl by jsi mi prosim te odpovedet jako nejvice zainteresovany zde na webu ohledne Langkawi par otazek? Predesilam vubec me nezajima co tady lide na tebe hazou za spinu a je mi to jedno - ceska povaha se proste nezapre... Priletime 27.1.2012 v 11hod rano na Langkawi s Airasia zajimalo by me jestli je bezpodminecne nutne bookovat si predem ubytovani chteli bychom stravit na LGK 5noci.. Pujde bez problemu ubytovani najit - bazen, fan, ekonomik? Kde je nejvetsi koncetrace ubytovani? (kvuli taxi z letiste) S jakymi cenami zhruba pocitat za noc 100-200RM? Pujci mi skutr i kdyz nemam papiry na skutr ? (v thaj nebyl problem chteli videt jen pas..) Dekuji predem za odpovedi. Dan

• Anonym (3)
  • Anonym (35)
Petr Havlásek
15.03.2011 14:24 95.82.152.***
Žádost o kontakt  

Ahoj Honzo, muzes mi prosim poslat kontakty na Tvy kamose na Bali co maji potapecskou skolu. Byl jsem u Tebe na baru letos zacatkem brezna s 2 kamosema z Brna. Děkuji.

• Anonym (1)
Tomáš Ostrihoň 11.03.2011 10:07
ubytovani  

Ahoj johnyczech chtel jsem se zeptat jak je to tam s pocasim prelom cervenec srpen.Radi bychom se tam podivali,ale bojim se aby nam to tam neproprselo.

Jiří Němec 22.02.2011 14:04
ubytování  

Ahoj.
Jedeme se známými, celkem 4. kusy do Thajska a chceme se podívat na Langkawi.
Přiletíme 15.3. do Hat Yai ve 12:15.
Poraď prosím jak se dostaneme co nejdřív Do Langkawi. Napiš mi jaké máš ceny v tomto termínu pro čtyři lidi a zda máš volno.
Díky.

Jirka

Narayen 29.11.2010 22:19
cena  

Ahoj, ta cena 30rm stale plati ? za pokoj?

kaczer 19.11.2010 15:16
Super...  

pozitri dopoledne razime z Lipe do Langkawi.. zkusim te zkontaktovat pres mail, par noci zustaneme.. ;-) Kacer

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu