A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malajsie - Diskuze

Původní dotaz

Levne ubytovani na Langkawi

06.02.2010 11:28:18 | johnczech
johnczech
Ahoj, pokud nekdo hleda levne ubytovani na Langkawi, pak nabizim pobyt u nas v guest housu za 20 RM za noc a osobu bez klimatizace, s klimatizaci za 30 RM (1 RM = cca 5 korun). Jsme minutu chuze od plaze, varim tu i ceskou kuchyni, mame pradelnu, bazen, bar, pujcovnu motorek, poradim vam co tu navstivit, jak se dostat do Thajska atd. Vice info a foto v mem profilu.
John
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
khonsun 14.02.2010 10:15
Zackry Guesthouse  

Hoj a vse nejlepsi v Novem cinskem roce tygra. Byli jsme u Johna. Psal "nic mi nevozte, vsechno mam". To prehnal. Ma tam 0k ubytovani, jidlo, koralku, pivo, dostatek rad /info/, dobreho spolecnika, motorky, kola, uprimne jednani, dlouhe spani, teplo, more...... Avsak nemel dost majoranky /tu jsem mel sebou/. A tak az tam pojedete vezmete zatavenou majoranku, hrubou mouku.....Honzo diky.
p.s. fotky jsou a budou na khonsun.rajce.net

• Anonym (1)
johnczech 12.02.2010 16:23
RE: RE: Levne ubytovani na Langkawi  

Ahoj, pouzij www.hostelbookers.com, nebo
www.hostelworld.com, booking pres e-mail jsem zrusil, cili je jen ten online. John.

Dali
11.02.2010 10:13 89.102.88.***
RE: Levne ubytovani na Langkawi  

Zdravim na Langkawi, letim do Malajsie 26. unora sam a chtel bych se k Vam podivat nekdy kolem 3. brezna asi na ctyri dny. Mate v tu dobu volno, nebo bude neco pobliz? Diky za info
Dali

Josef S. 08.02.2010 12:42
Na pokec  

Jedeme na Langawi 12.4. a budeme ubytovaný kousek od tebe, alespoň dle satelitní mapy a mého odhadu, v hotelu Holiday Villa Beach Resort. Tak příjdeme na pokec a ochutnat něco z nabídky a po domluvě i snad nějakýho fichtla.Je to již řádka let co jsem to nekočíroval tak abych si nerozbil hubu sobě a manželce. Je třeba i mezinárodní řp? Jak jsem zjistil tak "noviny přivezem".

johnczech 06.02.2010 11:28
Levne ubytovani na Langkawi  

Ahoj, pokud nekdo hleda levne ubytovani na Langkawi, pak nabizim pobyt u nas v guest housu za 20 RM za noc a osobu bez klimatizace, s klimatizaci za 30 RM (1 RM = cca 5 korun). Jsme minutu chuze od plaze, varim tu i ceskou kuchyni, mame pradelnu, bazen, bar, pujcovnu motorek, poradim vam co tu navstivit, jak se dostat do Thajska atd. Vice info a foto v mem profilu.
John

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu