A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malajsie - Diskuze

Původní dotaz

Levne ubytovani na Langkawi

06.02.2010 11:28:18 | johnczech
johnczech
Ahoj, pokud nekdo hleda levne ubytovani na Langkawi, pak nabizim pobyt u nas v guest housu za 20 RM za noc a osobu bez klimatizace, s klimatizaci za 30 RM (1 RM = cca 5 korun). Jsme minutu chuze od plaze, varim tu i ceskou kuchyni, mame pradelnu, bazen, bar, pujcovnu motorek, poradim vam co tu navstivit, jak se dostat do Thajska atd. Vice info a foto v mem profilu.
John
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jindra Faltýn
26.01.2012 15:36 77.48.246.***
Re: Levne ubytovani na Langkawi  

Ahoj Honzo, přes web jsem se dostal na kontakt na Tebe a mám prosbu, zda bys měl volné ubytko s klima pro mne a moji rodinu ve dnech 11.-17. března 2012. Jsme já a manželka a dvě děti, kluk 11 a holka 7 a budeme s báglem po Thajsku a Malasii v březnu... Pokud by to šlo, dej mi prosím obratem vědět nebo pokud mi můžeš něco doporučit (neb máš plno), budu rád... Díky... Prosím odpověď na můj e-mail: faltyn@alivio.cz ... Na Langkawi přifrčíme z Lipe... Ahoj

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
John
25.12.2011 03:04 115.135.159.***
Re: airasia  

Air Asia odleta ze sveho letiste LCCT, pokud priletite z Evropy na KLIA, pak ho musite zmenit. Jezdi mezi nima autobusy, cca kazdou pul hodinu za 10 RM, cesta trva cca pul hodky.

• Anonym (1)
  • Anonym (10)
Neregistrovaný uživatel
25.12.2011 03:01 115.135.159.***
Re: ubytování  

Ahoj, leden je tu nejvyssi sezona = slunce, 33 stupnu, nebe bez mracku.
Ubytovani - je tu mozne od par korun az po drahe hotely = upresni pozadovanou uroven.
Langkawi je maly ostrov cca 20x40 km, neni nutne menit ubytovani, na motorce ostrov projedes za den...
Penang = totez co Langkawi.

• Anonym (1)
  • Anonym (11)
Haluštička
21.12.2011 09:00 77.236.207.***
airasia  

Ještě jsem se chtěla zaptat, jetli Airasia lítá z mezinárodního letiště, nebo je potřeba v KUL transfer na druhé letiště?
Děkuju.

• Anonym (3)
  • Anonym (23)
Haluštička
21.12.2011 08:15 77.236.207.***

Ahoj Johne, náhodou jsem natrefila na tebe a diskusi. V půlce ledna 2012 se chystáme do Malajsie, asi Langkawi nebo Penang, ještě si to musíme doladit :). Máme již letenky ale co mne trápí je počasí. Jakpak to tam vůbec vypadá? zatím je tam asi dost hnusně. A taky jsem se chtěla, jako všichni, pozeptat na ubytko, jelikož zatím nic nemáme. Nechceme být celý pobyt na jednom místě, takže tak dva-tři krát to chceme pozměnit a procestovat trochu, jelikož moc času nebude :o. Děkuju moc za odpověď!!!
Haluštička

• Anonym (2)
  • Anonym (10)
Neregistrovaný uživatel
02.11.2011 23:24 94.112.45.***
Re: info  

díky moc za rady

• Anonym (2)
  • Anonym (10)
Neregistrovaný uživatel
30.10.2011 06:59 175.141.72.***
Re: info  

Ahoj, priletite sem v nejvyssi sezone = dobre a levne ubytovani byva vyprodane tak dva mesice dopredu, cili rezervaci doporucuji. Siroky vyber ubytka on-line rezervace najdes na netu, http://www.hostelworld.com a jine. Dobra lokalita na ubytovani je pantai Cenang a pantai Tengah (pantai = plaz).
Pujceni skutru - cena cca 30 RM/den, chteji videt pas a ridicak, ale mistnaci nemaji vubec predstavu o nasem ridicaku, cili jim ukaz klidne prukazku na metro...
Cena za ubytko - guest house od 30 RM/noc a vyse, za 100-200 uz je kvalita primo na plazi.

• Anonym (2)
  • Anonym (21)
Neregistrovaný uživatel
29.10.2011 12:59 94.112.45.***
info  

Ahoj johnczech, mohl by jsi mi prosim te odpovedet jako nejvice zainteresovany zde na webu ohledne Langkawi par otazek? Predesilam vubec me nezajima co tady lide na tebe hazou za spinu a je mi to jedno - ceska povaha se proste nezapre... Priletime 27.1.2012 v 11hod rano na Langkawi s Airasia zajimalo by me jestli je bezpodminecne nutne bookovat si predem ubytovani chteli bychom stravit na LGK 5noci.. Pujde bez problemu ubytovani najit - bazen, fan, ekonomik? Kde je nejvetsi koncetrace ubytovani? (kvuli taxi z letiste) S jakymi cenami zhruba pocitat za noc 100-200RM? Pujci mi skutr i kdyz nemam papiry na skutr ? (v thaj nebyl problem chteli videt jen pas..) Dekuji predem za odpovedi. Dan

• Anonym (3)
  • Anonym (35)
johnczech 29.10.2011 08:04

Ahoj, v oblasti ubytovani uz nejsem aktivni, ale moznosti je tu mnoho. ja se tu ted venuji hadum, ti nemaji pristup na net :-).

No a ted vazne, kdyz budes chtit nejakou radu o LGK, klidne napis, predesilam, ze odpovidam zadarmo a nic jineho mi platit nebudete.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Miluse
25.10.2011 22:59 83.36.102.***

Ahojky ty odvazny Cechu.... ;-)...budeme na Koh Lipe od 6.11.2011....zalezi jak se nam bude libit a jak dlouho se zdrzime....kdybychom se rozhodli jet jizneji na Langkawi...treba za tebou...(na vepro knedlo zelo (((clap))) ).jak daleko je tvoje ubytko od pristavu...a kolik by nas stalo pro 2 osoby/noc........jsme super nenarocni ...a radi te pozname.....my bydlime na Mallorce....udelame "intercambio"
;-)
miluse.camara@adslmail.es

• Anonym (8)
  • Anonym (10)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu