A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malajsie - Diskuze

Původní dotaz

LANGKAWI

07.08.2008 13:05:01 | fcb
fcb
Ahij, byl někdo na tomto ostrově ? Jedu v lednu a sháním informace. dík
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.05.2018 09:05 213.68.144.***
Cestopis z 09/2017  

Ahoj všem. Loni v září jsme se vrátili z Malajsie / Singapuru a konečně se mi podařilo dodělat článek o naší cestě. Koho by zajímaly fotky a zajímavá místa na Langkawi, či v Cameron Highlands, mrkněte sem:
https://www.martinsistek.cz/blog/cestopisy/malajsie-zeme-tisicu-tvari/

Lubika
11.11.2014 19:54 176.107.17.***
Žraloci  

Ahoj, cestujeme na Vianoce na Langkawi, do hotela v časti Teluk Nibong. Bol tam niekto? Dočítala som sa, že v tejto západnej časti nie je odporúčané kúpanie v mori kvôli žralokom a mám z toho celkom strach... Neviete, či to je pravda? Som z toho celkom nešťastná, akú hotelovú časť sme si vybrali, nikde to nebolo uvedené...
Čo z dovolenky a hotela, ak nebudem môcť vliezť do vody :-(
Ďakujem vopred všetkým za informácie.

Anie 22.10.2014 17:44
na Langkawi z Cameron Highlands  

Ahoj. Nemáte někdo zkušenost s přejezdem z Cameron Highlands na Langkawi? Zvažujeme, zda pokračovat busem do Penangu a pak lodí nebo jet zpět do KL a odtud letět přímo na ostrov. Budu v 5. měsíci těhotenství a snažíme se vyhnout dlouhým přejezdům autobusy. Ale v LP píšou, že bus do KL cca 5 hodin a bus do Penangu 6 hodin. Je to opravdu tak? Kterou variantu byste doporučili? A co vlak? díky

Renata Korolová 20.11.2013 12:19

Ahoj, jedeme v prosinci na tento ostrov + okolí, včetně Thajska. Chci se zeptat, zda je lepší si vzít eura nebo dolary nebo nechat vše na výběrech v bankomatu.
Díky

nodeo
10.02.2013 19:57 88.100.127.***
jjirka 06.02.2013 17:25
ostrovy  

ahoj,
byl jste někdo na Pulau Tuba, Pulau Dayang, Pulau Singa Besar a mohl mi poradit, jak je to tam s ubytováním, stravováním a potápěním (šnorchlováním)?
díky
Jirka

• Anonym (1)
  • Anonym (14)
mirek
10.11.2012 02:12 83.208.162.***
ringgit  

Ahoj všem
zbylo mi 550 ringgit -tak pokud by měl někdo zájem přenechám za rozumnej kurz.
Praha
Faust.003@seznam.cz

Kubík 01.10.2012 12:07
z Langkawi na Lantu  

Ještě bych měl jeden dotaz. Jak je to s kontrolou na malajsko/thajských hranicích? Budeme se pohybovat po moři, tak by mě zajímalo jak to je v tomto případě s kontrolami z Malajsie a zpět do Malajsie? Skenujou například kufry, atd? Děkuji

• Anonym (2)
Kubík 21.09.2012 14:36
Z Langkawi na Lantu  

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli se dá z Langkawi dostat na thajský ostrov Koh Lanta. Pokud ano, tak kolik tato cesta cca. stojí a jak dlouho může loď plout? Děkuji

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu