A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malajsie - Diskuze

Původní dotaz

LANGKAWI

07.08.2008 12:05:01 | fcb
fcb
Ahij, byl někdo na tomto ostrově ? Jedu v lednu a sháním informace. dík
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Milena 27.12.2009 00:22:30
to:John  

Teda Ty jsi pro tyhle stránky,pro tuto diskuzi učiněný poklad,mrzí mně,že jsem o Tobě nevěděla dřív,že jsem sem podívala až těsně před odletem z Langkawi. Opravdu lidí ochotných poradit je tady málo. Tak díky za všechny cestovatele... a všem přeji
Šťastný rok 2010 ;-)

johnczech 25.12.2009 07:11:30
To Marek76  

Ahoj, z Penangu na LGK nejlepe lodi, cesta trva 2,5 hod, stoji to 60 RM, odjezd v 8.15 rano pres Pulau Payar, nebo v 8.30 primo. Da se jet i busem, ale je to s prestupy ( chces je taky vyhledat? )Ubytovani u nas by nemel byt problem, pokud ho udelas vcas na www.hostelbookers.com, nebo www.hostelworld.com , jsme levny hotel spise pro cestovatele batuzkare, tomu odpovida i cena od 20 RM za noc. Ale mame bazen, plaz, pradelnu a kuchyn :-) Par fotek je v mem profilu. Potapeni na LGK neni, nejblizsi je hodinu lodi odsud na Pulau Payar viz http://www.eastmarine.com.my/payar.htm , ceska ani slovenska zakladna tu neni, nejblizsi jsou v Thajsku 2x a v Indonesii 4x. Ale ja jsem take potapec, tak bych jel s vama, pokud se obavas jazykove bariery. John.

Martina C.
25.12.2009 00:39:56 217.112.163.***
Karel II  

No, to díky mělo být pro Karla II. Už z toho blbnu. :-D

• Anonym (1)
Martina C.
25.12.2009 00:34:50 217.112.163.***
RE: RE: RE: To Martina C  

Díky, jsem ráda, že se vám tam líbilo, my jsme vybírali taky něco klidného v pěkném prostředí. Takže podle toho co píšete, je to přesně to, co jsme chtěli.

Marek76
24.12.2009 21:20:16 62.240.183.***
Info  

Dobrý večer, narazil jsem na tyto stránky a chtěl bych poprosit johnczech, jestli by mi nemohl napsat, jak se dostani z ostrova Penang na Langkawi. Pravděpodobně lodí, ale neznám podrobnosti. Taky tak budeme shánět nějaké ubytování, tak se můžu na vás obrátit? jedeme v půlce února. Jo a poslední dotaz ohledně potápění: jestli je tam nějaká česká potápěčská základna (nebo třeba slovenská). Děkuji za info, Marek

• Anonym (1)
Dan1 24.12.2009 17:05:09
: RE: To John  

Přeji všem krásné a pohodové vánoce z Olomouce....

johnczech 24.12.2009 15:06:14
To Martina C  

Ahoj, cena perfekt, to vas chvalim, tak doufam, ze se uvidime. Dobre stranky o Malajsii/ Langkawi jsou zde http://www.malajsie-info.cz/langkawi.html

johnczech 24.12.2009 14:59:48
To Karel II  

Ahoj, ja to asi jen ***** napsal,omlouvam se, jasne zalazi na tom komu co vyhovuje a kolik je mu let, ale blizkost lanovky jako prednost nevidim, prece tam na ni nepolezou denne, naopak blizkost ostatnich veci - obchody, restaurace, zabava,zive plaze plaze, tiche plaze, lekar apod. je podle mne dulezitejsi. A to komplet splnuje treba Cenang. Zvirata jsou po celem ostrove, ani je od nas nestacime kolikrat vyhanet, prales mamem 50 m za barakem...
Umela vesnicka pro turisty je opravdu stupid pro japonsky turisty, co tam koupi totez jako tady, ale 10 x drazeji...
Preji vsem hezke Vanoce a stastny novy rok. John

Karel II
24.12.2009 12:53:27 82.208.53.***
RE: RE: To Martina C  

Dovolím si reagovat.John má Langkawi pochopitelně zmáknuté a na této stránce má určitě díky tomu,že tam žije trvale nepřekonatelné informace.Nicméně osobně bych si troufl částečně nesouhlasit s tím,že v oblasti Burrau bay kde leží Mutiara není nic zajímavého.My byli ubytovaní hned vedle v Berjaya a byli jsme z místa nadšení.Je tram oproti jiným plážím klid a navíc je to v neskutečně krásném prostředí.Asi není náhodou,že si filmaři vybrali tuhle oblast pro natáčení filmu Anna a král(kulisy z filmu ač jsou značně zchátralé ještě stojí).Kousek od Mutiary je kýčovitá tzv. orientální vesnička kam se dá pohodlně dojít pěšky ,ale co je podstatnější,že je tam lanovka na horu mt. Cincang odkud jsou neskutečné výhledy na celý ostrov.Kousek od vesničky jsou pak nádherné vodopády Seven Weils,které taky stojí určitě za vidění.Celá oblast kolem Mutiary je pak obklopená tropickým deštným lesem,plným zvířat.My tam denně potkávali tlupy opic,hejna zoborožců,varany a podobně.Prostě pro milovníky přírody neskutečný zážitky.Na živějších plážích ostrova je asi větší povyražení pro někoho kdo hledá zábavu,ale o to méně tam bude přírodních zážitků,které jsme si prožili my v Berjaya.My si jak dole píšu půjčili na celý čtrnáctidenní pobyt auto a projeli několikrát celý ostzrov.Langkawi se nám neskutečně líbilo a uvažujem,že se tam určitě ještě někdy vrátíme.

Martina C.
24.12.2009 11:12:29 217.112.163.***
RE: To Martina C  

Pro oba nás to vyšlo na 50tis. letenka, ubytování a snídaně. Z Česka by to bylo jednou tak. Kdybysme uměli anglicky, tak bysme určitě nejeli s cestovkou. Pokud není v blízkosti večerní zábava, tak nám to vůbec nevadí, protože spíš vyhledáváme klidnou dovolenou. Ale určitě si budeme chtít prohlídnout všechno zajímavé na ostrově. Co nesmíme vynechat? Máme rádi přírodu i památky. Na kafe a radu bysme se určitě stavili. Zatím díky a přeju krásné teplé vánoce, ikdyž tady na Moravě to není na prosinec zrovna špatný, sluníčko a skoro 10 nad nulou.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu