A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malajsie - Diskuze

Původní dotaz

LANGKAWI

07.08.2008 12:05:01 | fcb
fcb
Ahij, byl někdo na tomto ostrově ? Jedu v lednu a sháním informace. dík
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tanah Rata
17.07.2010 17:22 218.111.162.***
kdy prijedete na Cameron H?  

Napis mi prosimte kdy se chystate do Malay. Dik a zatim ahoj. phone: +60122359107

johnczech 14.07.2010 09:55
Z Cameron H. do Ipoh  

Ahoj, jede to denne z Tanah Rata Bus Station, Cameron Highlands ve 11.15am, 1.15pm, 5.15pm & 6.45pm (pres Simpang Pulai), cesta trva asi tri a pul hodky, stoji to 9.90 RM.
Dnesni pocasi: 32 stupnu, modra obloha.

frisged 14.07.2010 09:02
RE: obuv  

Ahoj Johne,
mam jeste jeden dotaz:) nejak jsem se na netu nemohl nemohl dohrabat k informaci, jestli se da dostat z Cameron H. do Ipohu busem, respektive jestli jzdi nejaky pravidelny spoj a jeho casy.. Co se tyka smeru Ipoh-C.H. tak tam jsem spoje a casy nasel. Nemas tuhle trasu vyzkousenou? diky:)

johnczech 12.07.2010 08:43
obuv  

Ahoj, ja tu chodim bos :-D K vode si vem pantofle plastove, na trek nejakou pevnou botu a do mesta sandale. Uz vite, kde budete bydlet?
Dnesni pocasi: 32 st., slunecno

• Anonym (1)
janzat 12.07.2010 06:41
RE: RE: RE: RE: RE: To johnczech  

Chtěl jsem se zeptat..možná trochu blbě...co vzít s sebou za obuv? Bude stačit otevřená? Nějakyý sandál, otevřené tenisky..? Nebo s sebou brát kožené tenisky? Třeba na nějaký výlet...canopy..? Nebo se to dá jít v sándálích?

Díky :-P :-P :-P

johnczech 30.06.2010 11:24
RE: RE: RE: RE: To johnczech  

Ahoj, booking k nam na zari staci udelat v srpnu. Zari jeste neni sezona, ale uz budete mit pekne pocasi, tak akorat.
Dnesni pocasi: 30 stupnu, polojasno.

frisged 30.06.2010 07:19
RE: RE: RE: To johnczech  

Ahoj,diky moc za info.Uz jsem si spoje nasel a vychazi to celkem v pohode:) snad se na ostrove uvidime..nevis, jak to byva s obsazenosti u vas v zari? jestli mame bookovat uz ted nebo staci az budeme v Malajsii

johnczech 29.06.2010 09:45
RE: RE: To johnczech  

Ahoj, pocitej s tim, ze busy jezdi vetsinou na noc a cesty trvaji i nekolik hodin. Do C. H. se z KUL dostanete mnoha busy, pak je nejlepsi jet z Ipohu vlakem do Alor Star a z Kuala Kedah lodi k nam, nebo tim vlakem dojet az do Arau a pak z Kuala Perlis k nam. Mimo vlaku jezdi i bus, ale nevim jak, kdyztak si to vygoogli. Z K. Perlis do Kota Bharu (vychodni pobrezi) jezdi primej bus, takze v poho.

frisged 29.06.2010 08:53
RE: To johnczech  

Ahoj, diky za odpoved..planujeme prejizdet busama...auto si asi pujcovat nebudeme.Na konci pobytu tam mame prelet s AA KUL-SIN a zpet. Ale co jsem tak procital, tak se do Cameron Hights da dostat z KUL za cca 4hod, akorat nevim, jak se dostat od tamtud do Kuala Perlis(pak trajekt na Langkawi), jestli zpet pres Ipoh a dal na sever..potom tak nevim, jak se da dostat z Perlisu na vychodni pobrezi.moc cest tam nevede :-?

johnczech 28.06.2010 14:03
To Frisged  

Ahoj, to budete Malajsii projizdet autem? Protoze busy jezdi docela dlouho. Nebo budete preletat s AirAsia? George town myslis na Penangu?
Tri tydny na Malajsii staci, 2 dny v KL taky, 3 dny u nas taky, to vse je ok, jen mi upresni tu prepravu, tam by mohl byt problem. Ptas se treba jestli ma cenu spat na Penangu, tak ti odpovidam, ze na 99% tam budete muset spat, protoze lode na Langkawi odjizdi jen brzo rano, jinak je to ovsem s letadlem ci busem. Tak mi to trochu upresni, jinak plan je to vcelku logicky.
Dnesni pocasi: zima 26 stupnu, dopoledne proprselo, odpo zatazeno.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu