A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malajsie - Diskuze

Původní dotaz

Kuala Lumpur - návštěva města během mezipřistání

19.06.2017 12:36:56 | Johnny_GL
Johnny_GL
Dobrý den,
letím v červenci z Kuching přes Kuala Lumpur do Evropy. Do Kuala Lumpur mám přiletět okolo 14:00 hodiny a odlet do Evropy až kolem půlnoci. Rád bych během čekání na navazující let navštívil Kuala Lumpur. Mohli by jste mi prosím poradit, co je nelepší k vidění z Kuala Lumpur během tak krátké doby. Popřípadě jak se z letiště do centra a zpátky nejlépe dostat.
Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mispi 19.06.2017 13:44
Re: Kuala Lumpur - návštěva města během mezipřistání  
Johnny_GL 19.06.2017 13:36
Kuala Lumpur - návštěva města během mezipřistání  

Dobrý den,
letím v červenci z Kuching přes Kuala Lumpur do Evropy. Do Kuala Lumpur mám přiletět okolo 14:00 hodiny a odlet do Evropy až kolem půlnoci. Rád bych během čekání na navazující let navštívil Kuala Lumpur. Mohli by jste mi prosím poradit, co je nelepší k vidění z Kuala Lumpur během tak krátké doby. Popřípadě jak se z letiště do centra a zpátky nejlépe dostat.
Děkuji

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu