A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malajsie - Diskuze

Původní dotaz

Kdy nejlepe vyrazit do Malajsie

16.09.2010 23:11:37 | wero
wero
Dobry den,chtela jsem se zeptat,jestli byste doporucili navstevu Malajsie na prosinec,i pres Vanoce.Cetla jsem, ze na Borneu v tu dobu je destive obodobi,takze jestli jen spis pevninska Malajsie? Dekuji :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.08.2016 16:27 62.141.0.***
Re: Kdy nejlepe vyrazit do Malajsie  

Ahoj, chtěli bychom v říjnu do Langkawi, cca prních 14 dní, můžu se zeptat, jak moc tam prší, tak opravdu je to s deštěm tak hrozný a měli bycho počkat do sezony, tj. října, nebo sprchne v říjnu už jen občas? Moc díky za info. Klára

Petr Z.
10.10.2013 08:26 89.102.69.***

Zdravíčko, pravda je, že nejintenzívnější srážky na východním pobřeží jsou od cca listopadu do února, v březnu to bude takový dojezd... Byl jsem na Kesil Island letos v květnu a vždycky nad ránem pršelo. Langkawi je taková jistota... ;-)

• Anonym (10)
  • Anonym (2)
Roman1 08.10.2013 12:36

Chystáme se v březnu do Malajsie. Někdo tady psal že v oblasti Langkawi by mělo být hezky ale na Perhentianech v tu dobu prší. Jelikož jsem už někde slyšel i přesně opačné informace, najde se někdo, kdo to potvrdí. Díky

• Anonym (8)
  • Anonym (10)
Katka
07.08.2013 13:00 62.77.75.***

Ahoj, s kamarády se chystáme do Malajsie přes Vánoce a na Silvestra. Rádi bychom hodně cestovali po národních parcích, džunglí a zajímavých památkách, ale také bychom chtěli na nějaké krásné pláže s bílým pískem a průzračnou vodou :) Nedal by si mi nějaké typy kam v tuto roční dobu jet? Nebráníme se ani nějakému kratšímu leteckému přemístění.
Díky, K.

• Anonym (15)
Neregistrovaný uživatel
30.10.2011 07:07 175.141.72.***
Re: Pocasi Malajsie brezen-duben  

Ahoj, pocasi ve vnitrozemi se neda presne definovat, to je stejne jako urcit, kdy bude v CR v lete prset...
Pobrezi to je jina, obdobi brezen - duben je turisticka sezona na zapadnim pobrezi (Langkawi, Penang). Vy se chystate asi na Perhentian ci Tioman - SV pobrezi - tam bude v tu dobu prset...

Dana
15.10.2011 16:31 62.245.78.***
Pocasi Malajsie brezen-duben  

Ahoj,
mohl by mi nekdo poradit, jak je to s pocasim v Malajsii na prelomu brezna-dubna? Ve vnitrozemi a na ostrovech u severovychodniho pobrezi?

• Anonym (2)
johnczech 24.10.2010 05:06
RE: RE: Kdy nejlepe vyrazit do Malajsie  

Ahoj, rijen uz konci. V listopadu na LGK zacina sezona, cili neprsi, v KUL by se jeste obcas mohl vyskytnou odpoledni dest, tak hodinku zaprsi a pak je za chvili sucho
John

• Anonym (1)
k.m cb
23.10.2010 18:50 92.62.224.***
RE: Kdy nejlepe vyrazit do Malajsie  

Jak to tam vypadá s počasím říjen/listopad - hlavně co se dešťů týče(Kuala Lumpur,Langkawi)?

johnczech 24.09.2010 21:28
RE: RE: RE: Kdy nejlepe vyrazit do Malajsie  

Ahoj, proc ne, vedle je ostrov pulau Gaya,tam by to mohlo byt dobre, ale ja rybar nejsem, takze ti nereknu zadne osobni zkusenosti s rybolovem. Pokud by te zajimala situace okolo rybareni a ostrovu tady v okoli Langkawi,kde ja ziji, napis mi.

• Anonym (1)
zelenka 24.09.2010 20:38
RE: RE: Kdy nejlepe vyrazit do Malajsie  

AHOJ . CHYSTAM SE NA BORNEO. NĚKAM OKOLO KOTA KINABALU. ASI V BŘEZNU A CHCI I RYBAŘIT A POZNAT NĚJAKE OSTRUVKY. MUŽEŠ PORADIT ? DÍKY V.

• Anonym (9)
  • Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu